pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

 

 

 

Skleněná dvířka v chromovém rámu

 

Tyto horní skříně uvidíte v našich vzorkovnách především v kuchyních PURE, lze je však zakomponovat kamkoliv budete chtít. Díky minimalistickému vzhledu neruší prakticky žádný typ kuchyně a to ani v kombinaci s barevnými stěnami nebo křiklavými doplňky. 

Jsou velmi elegantní a přitom praktické. Při otevírání se uchopí za spodní kovový rámeček, popřípadě si zvolíte elektrické otevírání. Nepotřebujete tak úchytky, které mnohdy jen komplikují práci

 

 

 

Skla v chromovém rámečku fotogalerie:

 

 

 

 

 

Prosklené skříňky

 

Používáme je na našich studiích společně s kuchyní Sense. Skříně jsou s vnitřním osvětlením, aby vždy vynikl jejich obsah a pro větší umocnění jejich třpytu je zde použit lesklý korpus, od kterého se světlo krásně odráží a skleněné nádobí ještě více září.

Snažili jsme se, aby působily velmi lehce a aby nerušeně doplňovaly bílou kuchyň s výraznými prvky masivního dřeva. Pro otevírání jsme zvolili TIP-on, na jediný Váš dotek. Spojení nadčasovosti s tradicí Vás nadchne.

 

 

 

 

 

 

 

Skla v rustikálních kuchyních

 

Speciální kategorií jsou rustikální kuchyně, tyto kuchyně jdou zcela mimo moderní proudy a mají své obdivovatele. I tyto kuchyně vyrábíme a do nich patří tyto speciální typy skleněných dvířek. Jedná se o vitrážová skla, která doplňují copánkové vzory a mosazné úchytky v kuchyni Třešeň nebo knoflíkové úchytky v Kaštanu.