SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Sykora is one of Europe’s fastest growing contemporary kitchen brands. Our contemporary styling is timeless. Our outstanding quality endures. We design and build kitchens that feature the ultimate combination of traditional artistry and modern precision. The exclusive use of quality materials, the employment of state-of-the-art technologies and exceptional craftmanship combine to set the standard for excellence which has come to define the kitchens we build. With a Sykora design, you can feel secure about every surface, joint and piece of hardware.

 

Company Sýkora, spol. s r.o.

I Razov1204, 763 12 Vizovice

I tel.: +420 725 243 547, 577 002 232

I e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Politika kvality 2016

Tato politika je vytvořena vedením společnosti za účelem stanovení základních pravidel a hodnot orientovaných na spokojenost zákazníka a na dodržování a zlepšování zavedeného systému managementu kvality,  provozování a rozvíjení nových technologií šetrných k životnímu prostředí a uvědomění si odpovědnosti vůči budoucím pokolením.

Chceme být v našem oboru  nejlepší nejen kvalitním provedením našich  výrobků,  včetně doplňkových služeb,  sortimentem a přístupem k zákazníkovi, ale i ve vztahu k životnímu prostředí.

     

Cílem naší práce je spokojený zákazník

Neustálé zvyšování kvality na špičkové technice  a snižování nákladů bez újmy na  kvalitě.

Snaha o neustálou identifikaci podnětů pro zlepšování integrovaného systému managementu kvality  a preference efektivních  a ekologických řešení.

     

Vedení společnosti se plně ztotožňuje se zásadami této  politiky a zavazuje se, že bude trvale vytvářet podmínky a zajišťovat potřebné zdroje pro její trvalé naplňování. 

 

Prohlédněte si videa:

 

It pays to have wishes. We dreamt of a company that would facilitate better experiences and a better way of life. That is why we established the Sykora family business in Vizovice in 1992. We used our experience from abroad and came up with products that embodied our vision to the full. We have enabled our customers to experience new, top-class design and combine it with uncompromising functionality. We have offered them a chance to see their kitchen before it is made, helping them decide better.We have made them familiar with kitchen sets that enrich and enhance their lives and living spaces. Today, we offer a broad range of products and services in sixty kitchen studios equipped with cutting-edge software for designing kitchens to suit every wish.