sykora kariera hlavicka

obsah

Nabídka zaměstnání

Jedineční design. Nejvyšší kvalita materiálů i zpracování. Atestovaní prodejci. Auditovaná úroveň. Stoprocentní péče. Všechny certifikované prodejny SYKORA splňují nejpřísnější kritéria kvality platné pro celou společnost. Odborně vyškolený personál prochází každoročním testováním a školením. V rámci dalšího zlepšování služeb pro zákazníky hledáme velmi schopné návrháře(ky) - prodejce/prodejkyně kuchyňských linek a nábytkových sestav.

Návrhář/ka a prodavač/ka kuchyňských sestav - SYKORA HOME Praha

Očekáváme:

• SS vzdělání

• velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti

• samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování

• cit pro obchod a motivaci prodávat

• orientace na zákazníka  a profesionální výkon

• schopnost učit se a používat nové informace

• znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Náplň práce:

• získávání nových klientů

• prezentace zboží a vzorků našim  zákazníkům

• grafické zpracování, prodej kuchyňských sestav, nábytku, šatních systémů

• zpracování objednávek v systému

• spolupráce s výrobou

Nabízíme:

• zázemí perspektivní a stabilní společnosti

• inspirativní prostředí a tvůrčí podmínky

• motivující platové ohodnocení v závislosti na výkonech

• neustálý přehled o nastupujících trendech

• v případě úspěšného zapracování možnost zaměstnání na dobu neurčitou, telefon a další výhody

• nástup možný ihned

Místo pracoviště:

SYKORA HOME - Českomoravská 183, Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií .

Nevrklová L.

tel.:725243531

Všechny dokumenty, které nám zašlete, považujeme za důvěrné.