pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

Franke

A több mint hetven évnyi gyártási tapasztalat, a széles termékskála, a folyamatos beruházások az anyag- és gyártásinnovációba, a minőség, a funkcionalitás és az egyedi dizájnérzék az élvonalba emeli a Franke céget. A FRANKE azonban nem csupán mosogató: csaptelepek és szelektív hulladékgyűjtők is fémjelzik e nevet. A világban 100 milliónál is több háztartás helyezte bizalmát termékeinkbe. Ön is merítsen belőlük ihletet – jellemezze konyháját a minőség!

Blanco

mesteri mosogatócenterek

Minden konyha középpontja a mosogató. Itt zajlik a konyhai munka több mint 60 százaléka, így a jó mosogató jellemzője a kiemelkedő funkcionalitás, a tisztán tarthatóság, valamint a helyesen alkalmazott ergonómiai alapszabályok.

A BLANCO mosogatócenterei a mosogató, a csaptelep és a szelektív hulladékgyűjtő rendszerek összehangoltságának köszönhetően optimálisan hasznosítják a rendelkezésre álló teret, hatékonyabbá téve a konyhai munkát. A BLANCO azonban a színekre és az anyagminőségre is ügyel, s ezeken a területeken rengeteg ötlettel szolgálhat.

 

Dizájncsaptelepek – galéria:

Blanco csaptelepek – galéria:

 Franke csaptelepek – galéria: