pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Sarokszekrény-megoldásaink

A konyha sarka régebben afféle „vakfolt” volt. Bár hagyományos sarokszekrénnyel is kialakítható tárolóhely, a polcok áttekinthetősége és a hátsó részek hozzáférhetősége így meglehetősen nehézkes. Az egyetlen lehetséges megoldást a kiforduló és kihúzható rendszerek jelentik.

 

LeMans

 

Dizájnjának és működésének köszönhetően a modern megoldású LeMans kiforduló rendszer az egyik legkeresettebb modell.

 

A szerkezet teljes egészében könnyen kifordítható a szekrényből – ez kategóriája legkényelmesebb és legáttekinthetőbb rendszerévé avatja a LeMans-t. A tálcák ugyanakkor egyenként is kifordíthatók, ráadásul az állítható magasságú polcokkal tökéletesen az igényekhez szabható a rendszer. A tálcák nem csupán fazekak, lábasok és serpenyők, hanem egyéb konyhai edények tárolására is alkalmasak.

 

A rendszer a híres Le Mans-i versenypályáról kapta a nevét, mivel a tálcák ívei a pálya alakját idézik.

 

A tálcák felületén speciális csúszásgátló bevonat található, így nem kell attól tartani, hogy kifordításkor összetörik az üvegnemű, vagy ide-oda csúszik a polcokra helyezett edény.

 

A LeMans rendszer ajtói csupán 85 fokos szögben nyithatók; ez a megoldás biztosítja, hogy a szomszédos ajtók nem karcolják meg egymást a fogantyúikkal.

 

 

 

   

 

MagicCorner

 

A Kesseböhmer cég MagicCorner kihúzható rendszere két egységből áll.

 

Az ajtó meghúzásával kitolódik a szekrényből a kosaras vagy polcos elülső blokk, ennek a helyére pedig besiklik a hátsó elem, hozzáférhetővé téve ezzel a teljes rakodóteret. Könnyedén, erőfeszítés nélkül...

 

Az ajtók zajmentes záródását a SoftStopp rendszer biztosítja.

 

Körbefoduló vasalat KARUSEL

 

Remek opció a praktikus megoldások kedvelői számára. A körbeforduló vasalatnak köszönhetően a polcok valamennyi része könnyen hozzáférhető. Ez a rendszer a sarokszekrények kihasználásának legelterjedtebb módja.

 

Körbeforduló vasalatot többféle változatban kínálunk – tartórudas és tartórúd nélküli, teljes és 3/4 körös, kosaras és polcos megoldások is rendelkezésre állnak.

 

 

Sarokszekrények – galéria: