pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

 

 

Krómkeretes üvegajtók

 

A krómkeretes ajtajú felső szekrények mintatermeinkben elsősorban a PURE-összeállításokban szerepelnek, de egyéb kompozíciókba is tetszés szerint beilleszthetők. Minimalisztikus jellegüknek köszönhetően szinte minden konyhatípus harmonikus kiegészítői – a színes falakhoz éppoly jól illenek, mint a feltűnő kiegészítőkhöz.

Az üvegajtós szekrény nem csupán elegáns, hanem rendkívül praktikus is. A szekrény a fémkeret alsó részénél fogva vagy elektronikusan nyitható. Ezzel a megoldással kiküszöbölhetők az időnként bonyodalmakat okozó fogantyúk.

 

 

 

Skla v chromovém rámečku fotogalerie:

 

 

 

 

Üvegajtós szekrények

 

Stúdióinkban ezek a szekrények a Sense konyhákban láthatók. Belső világításuk megkönnyíti a tartalmuk áttekintését. A fényes korpusz a fényt szépen visszatükröző, csillogó felületet képez, amely mögött az üvegnemű még ragyogóbb hatást kelt.

Tervezőink igyekezetének köszönhetően üvegajtós szekrényeink szinte légies hatást keltenek, nagyszerűen illeszkedve a hangsúlyos tömörfa elemekkel kiegészített fehér konyhabútorhoz. A szekrények a TIP-on rendszer jóvoltából egyetlen érintésre nyílnak. Az időtálló dizájn és a hagyomány ötvözete egyszerűen lenyűgöző!

 

 

 

 

 

 

 

A rusztikus stílus és az üveg

 

A rusztikus konyha mindig speciális kategóriának számított. Ez a stílus minden korszakban ellenállt a divatirányzatoknak, minden korszakban megvoltak a rajongói. És természetesen nálunk is kapható – méghozzá speciális üveges ajtókkal. A copfmintával kombinált vitrázsüveg élményét a Cseresznye konyhánál réz-, a Gesztenye esetében pedig gombfogantyúk teszik tökéletessé.