pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

Fiókok és fiókrendezők

 

Egymásra hajigált konyhai eszközök, fűszertartók dzsungele, egyre szaporodó számú „hova-is-tehettem-legutóbb” edény és konyhai kisgép?

 

Vessen véget a fejetlenségnek – mi segítünk! Jelszó: fiókrendező. A fiókrendezők méretüket, funkciójukat, anyagukat és elrendezésüket tekintve a legkülönfélébbek lehetnek. A legegyszerűbb megoldást a műanyag elválasztólapok jelentik, amelyek könnyen behelyezhetők a fiókba, rekeszekre osztva ezzel a belső teret.

 

Kifinomultabb formái a fémből készült boxok vagy a rekeszes műanyagtálcák, melyek jó szolgálatot tesznek az evőeszközök, konyhakések és egyéb apró konyhai eszközök tárolásánál. Ezek egyetlen mozdulattal becsúsztathatók a fiókba, és szükség esetén ugyanilyen könnyen kiemelhetők a tartalmukkal együtt. A fémboxok mosogatógépben is tisztíthatók. Komplexebb megoldást kínálnak a rekeszes fémtálcák, melyeknek gazdag választékát kínáljuk, a legkülönfélébb rekeszkiosztással és -méretekkel. Kedvező árú és praktikus megoldásról van szó, ki-ki igényének megfelelően választhat a rendelkezésre álló modellek közül. Ha fokozni szeretné a luxust, válassza a standard kiosztású fabetétes rendezőt, vagy ennek szofisztikáltabb változatát, melyben valamennyi konyhai eszköznek külön kialakított helye van.

 

A Hettich fiókok kiegészítői – galéria: